Premium Liga | Adaugat la 18.05.12
MM Stoica: "Scorul este o minciună sfruntată, am spulberat Dinamo. Băieţii au avut o prestaţie de zile mari"
Mihai Stoica a venit la interviu îmbrăcat cu un tricou pe care era inscripţionat un cîine, un gest ironic faţă de dinamovişti. Managerul Stelei crede că echipa sa a învins de o manieră categorică rivala, deşi scorul a fost doar 3-2

157
Are dreptate , Grigore a avut o prestatie de zile mari , are asigurata saorma cu de toate pentru 5 ani de acum inainte
alcapone
18.05.12
   148
mimilica tie ti se iarta orice ca erai pastilat si nu ai discernamant la aceste comentarii
ionut.07
Comentarii: 18
18.05.12
   139
Atitudinea suporterului roman ia nastere din declaratiile acestor inculti, mediocri, veniti din sociatatea decadenta, care au toate motivele pentru a fi catalogati bolnavi mintal. N-are rost sa fac o analiza a meciului, pentru ca orice suporter a vazut cum a stat treaba. In a2a repriza, Steaua a avut 2 ocazii, iar in prima repriza scorul la ocazii a fost 3-3. A fost doar o dominare teritoriala. Daca 2 sau 3-o pentru Dinamo (ocaziile dinamovistilor au fost mult mai clare), aceasta scursura probabil ca plangea pe la televizor. Asa cum a facut-o si cand era la Urzicieni. Ma intreb. Daca se bucura si se manifesta in acelasi mod, la fel de zgomotos, pentru victoria oricarei echipe la care activeaza, el cu cine simpatizeaza? Cand a fost la Urzicieni plangea cand batea Steaua (doar atunci cand cei de-acolo au jucat corect impotriva Stelei).Cand e la Steaua, plange cand invinge Steaua. Singura lui tinta sunt banii. Un infect care se remarca doar prin scandaluri.